Netspan

netspan

 

Netspan Ağ Yönetimi

Eleman yönetici

Airspan ürünleri verimli çalıştırmak için gerekli tüm özellikleri içermektedir. Bu amaçla, tüm ürünler için tasnetspan2arlanmış özellikler açısından kapsamlı bir yönetim

yeteneklerinin yanı sıra, merkezi İşlemleri ve Yönetimi ( O & M ) sistemi Netspan içerir.

Netspan aşağıdaki fonksiyonları sağlar:

  • Hata yönetimi
  • Konfigürasyon yönetimi
  • Alarm işleme
  • Performans yönetimi
  • Güvenlik yönetimi

Netspan bir istemci, sunucu mimarisi etrafında tasarlanmıştır. Netspan sunucusu radyo ağ yapılandırma, istatistik ve alarm geçmişini saklamak için bir SQL veritabanı yararlanarak, bir PC platformu üzerinde çalışır.

Netspan O & M EasyST ve ProSTs kullanarak müşteriler tarafından dolaşım ve öz – kurulum sağlayan, gün 1 terminali mobilite hizmet desteği vardır.
Auto – CPE sağlama ve Oto – Servis Akışı ve Servis Ürün tahsisi şebeke operatörü onun ağa bağlanan herhangi bir uyumlu WiMAX Sertifikalı CPE yararlanabilirsiniz sağlar. Ağ Kimlik Doğrulama herhangi bir mobil sistem tasarımı temel bir parçası olan servis sağlama ve aktivasyonu, ayrı yönetilmektedir.
Her Netspan operatör her operatör kendi işlevine uygun haklar verilecek izin, yapılandırılabilir erişim hakları verilmiştir.

Netspan yapılandırma ve Airspan adlı WiMAX, LTE ve taşıyıcı teknolojiler de dahil olmak üzere , her radyo ağ elemanına , tanı erişim sağlar .

Netspan Ekran Görüntüsü:

netspan_screenshot1

 
Bir Önceki Sayfa