AirSynergy

AirSynergy1

AirSynergy : Entegre Kablosuz Backhaul ve İç Kurumsal Sınıf Femto ile Açık Pico Baz İstasyonu

AirSynergy 1000 ve 2000 LTE ve LTE – Advanced ve eski 802.16 erişimi de dahil olmak üzere geniş bant kablosuz arayüzleri geniş bir yelpazede destekleyen bir all – in – one kompakt Açık Pico Base Station ve bir Enterprise – Femto eNodeB’ye , hem de bir portföy olduğunu. AirSynergy aynı ağda node . New AirSynergy 2000 Erişim ve yüksek kapasiteli kablosuz bekhaulun destek sağlayan Radyo ( SDR ) Tanımlı baseband Yazılımı Airspan son nesile dayanmaktadır.
New-AirSynergy-2000
Her iki taşıyıcı ve erişim teknolojileri entegrasyonu ilk bir endüstri , ve ağlar inşa edilebileceği şekilde yeniden tanımlıyor. Bu teknik bağlantıları otomatik olarak ağ ile bir taşıyıcı bağlantı kurmak için komşu düğümleri ile kurulmuş olan , mevcut sokak mobilyaları ( örneğin, lamba mesaj ve elektrik direkleri ) konuşlanmış olması AirSynergy 2000 sağlar . AirSynergy 1000 doğrudan taşıyıcı ulaşım ağına entegre etmek bekhaulun kullanır.

AirSynergy aile teknolojisinin önemli bir özelliği kendini yapılandırmak için yeteneği , elemanların bir ağ olarak dağıtıldığında kendine iyileşir ve kendini optimize, kendine bağlamak . Bu özellikler bizim Airson teknolojisi geliyor . Aynı zamanda AirSynergy QoS uçtan uca uygulayarak Deneyimi ( QoE ) Kalitesi garanti seviyeleri sağlar .

4G LTE ERİŞİM

AirSynergy 4G ( LTE veya IEEE 802.16 ) Airspan Akıllı Kablosuz Backhaul teknolojisi , iBridge ek olarak erişim teknolojileri destekler . Bu eşsiz küçük hücreli çözüm 3G ağları ile mümkün olandan çok daha yüksek kapasite , her zaman geniş bant hizmetleri için her yerde mobil erişim sağlar . Airspan LTE ve LTE – Advanced çözümü en son 3GPP standartlarına uyumlu ve ticari FDD & TDD UE cihazlar ve 3rd Party EPC ile çalışabilir .

ENTEGRE kablosuz backhaul

AirSynergy benzersiz Airspan en iBridge teknolojisini kullanarak bir tümleşik kablosuz backhaul çözüm sağlar. iBridge otomatik Interconnect ( POI) mevcut Point saha erişimini genişletir kendinden yapılandıran , kendi kendine bağlantı noktası -çoklu taşıyıcı çözümdür . iBridge taşıyıcı işlevselliğine ek olarak her bir düğümden LTE ya da 802.16 kapsama da sağlayarak , çoklu – hop röle bağlantılarını destekler .
Heterojen ağlar ( HetNets )

Operatörler daha yüksek verim için artan müşteri talebi ile başa çıkmak için mücadele gibi , onlar bir makro hücre kapsama alanı içine küçük baz istasyonları katman , kapsama boşlukları doldurma ve talebin yüksek olduğu gerçek trafik dağılımını ele alarak veri akışı önemli bir artış sağladığını keşfediyorlar . Bu kombine hücre ağları HetNets denir. AirSynergy kapsamı ve müşteri memnuniyetini maksimize makro hücre kenarında olsun veya kullanıcı tabanına yakın , en çok ihtiyaç duyulan yüksek veri hızları sunan , bu ağlar için idealdir.

LTE – İLERİ
AirSynergy ileri HetNets bir Pico / Micro katmanı sağlayarak , LTE – Advanced ağ dağıtımlarını destekler . Çözelti , ultra verimli , düşük NLOS Kablosuz Backhaul entegre gecikme , hem de Öz düzenleyici Ağı ( SON ) entegrasyon ve Backhaul üzerinde bir uçtan uca kooperatif QoS ile LTE ara yüzler sunmaktadır .
SÜRDÜRÜLEBİLİR
AirSynergy Pico Hücreler Giderleri ücretsiz ya vardır , ya da bu nedenle geleneksel Makro Baz İstasyonu ile ilgili giderlerden kaçınarak , devam OPEX nominal sahip var olan sokak direkleri (lamba mesaj ya da elektrik direkleri ) üzerine monte edilebilir . AirSynergy da kullanılacak güneş panelleri gibi yenilenebilir enerji kaynakları, daha OPEX azaltan bir Makro Baz İstasyonu , gücünün bir kısmını gerektirir ve aynı zamanda verir .

ALL – IN – ONE ÇÖZÜM

AirSynergy bir ekipman raf veya kapalı herhangi bir ekipman için ihtiyacını ortadan kaldırarak , bir tek kendi kendine yeten bir üniteden oluşur .
FİŞ VE OYUN
AirSynergy her bir baz istasyonunun montaj mı basitleştirir, yönetim sistemi otomatik yapılandırmasını destekler. Hizmet hızla dağıtılan izin veren bir gerçek tak ve çalıştır çözelti içinde kendine bağlayan iBridge taşıyıcı sonuçları ile birleştiğinde Bu otomasyon , .
DÜŞÜK Yatırım Harcamaları / Giderleri
AirSynergy geleneksel kapalı altyapı ve ilişkili enerji ve iklimlendirme sistemleri olmadan takılabilir kompakt hepsi açık 4G Pico Baz İstasyonu vardır.
Ayrı taşıyıcı altyapı gerekli değildir gibi kablosuz backhaul entegrasyonu , site başına yüklü ekipmanı azaltır . Bu da tutan yedek parça ve stoklarını azaltır.

IBridge taşıyıcı ağ otomatik arıza durumunda kurtarmak için izin , kendine şifa destekler. Bu genel hizmet kullanılabilirlik ve müşteri memnuniyetini artırır.
ESNEK MİMARLIK
Yeni unsurlar oldukça esnek ve çok yönlü dağıtım sağlayan ,ağa eklenen gibi iBridge ağ farklı topolojileri destekleyebilir . Her AirSynergy düğüm otomatik dinamik kendine adapte mimarisi sağlamak amacıyla baz düğüme röle fesih taşıyıcı rolünü değiştirerek, erişim ve taşıyıcı işlevsellik hem de kabul edebilir.

Airspan gerçek – zamanlı iBridge SON Serverkullanımı sayesinde , iBridge minimize edilir iBridge düğümler arasındaki girişimi sağlanması ve en az spektrum tüketimi ile ağında uçtan uca QOS teslim backhaul bağlantıların kendini sürekli optimizasyon destekler .
RADYO PLANLAMA
AirSynergy standart LTE SON çözümleri ile entegre etmek için tasarlanmıştır. Airson Server ile birleştiğinde, bu bir bant kablosuz ağı geniş, resmi planlama için gerek kalmadan konuşlanmış sağlar. İstenen kaplama elde edilene kadar adım adım, hedef düğümler hizmet alanı içinde ilave edilir. Ürünler kendi kendini yapılandırır ve optimize eder. Buna ek olarak, geleneksel bir mobil ağ planlama ve tasarım farklı olarak, kapsama alanının genişlemesi optimize edilmiş ve yerel ihtiyaca bağlı olarak uyarlanabilir.

 

Bir Önceki Sayfa